Przyłącz się do budowanie serwisu

Przyłącz się do budowy serwisu

 

Drogi gościu

Miło nam, że zajrzałeś na naszą stronę. Jeśli Tobie również temat etyki w polskich szkołach oraz ogólnie pojętego wychowania obywatelskiego jest bliski, chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy przy tworzeniu serwisu.

Skoro zajrzałeś na nasza stronę znaczy to, że masz coś do powiedzenia bez względu na to czy jesteś uczniem, rodzicem czy nauczycielem czy po prostu osobą, która chciałaby się podzielić swoimi przemyśleniami i obserwacjami; z przyjemnością poznamy Twoje zdanie!

Z myślą o Tobie stworzyliśmy możliwość logowania się na serwisie. Dzięki logowaniu będziesz mógł uzyskać dostęp do dodatkowych funkcjonalności takich jak:

- publikowanie własnych artykułów

- komentowanie i ocenianie tekstów

- dodawanie ciekawych linków do bazy odnośników (już wkrótce)

- brania udziału w dyskusjach na forum

Zobacz szczegółową instrukcję wszystkich funkcji korzystania z serwisu 

 

Rejestracja jest w pełni darmowa i nie wymaga podawania danych wrażliwych.

Serwis www.EtykawSzkole.pl jest portalem niekomercyjnym i jako redakcja nie dysponujemy środkami na reklamę, dlatego będziemy Ci drogi użytkowniku bardzo wdzięczni za każdą formę promowania  naszego serwisu.

 

Wszystkie publikowane na stronie teksty objęte są licencją creative commons 3.0, o ile w tekście nie zaznaczono inaczej. Zezwala się na ich wykorzystanie do celów dydaktycznych z uznaniem praw autorskich i każdorazowym wskazaniem źródła. Serwis korzysta z plików cookies.

Szukaj